Фірмовий спортивний одяг каталог

Фірмовий спортивний одяг каталог

Спортивний одяг: активний спосіб життя доступний кожному

Якісна, зручна, правильно обрана спортивний одяг – запорука ефективності і безпеки тренувань. Актуальний фасон, ефектний декор – все це має значення, однак не слід забувати про інших характеристиках екіпіровки для занять спортом. Спортивна екіпіровка складається з декількох елементів:


Одяг – футболки, шорти, костюми, брюки, топи, майки.

Білизна – термобілизна, шкарпетки, підтримують комплекти.

Аксесуари – сумки, напульсники, головні убори, рукавички.

Правильний підхід до вибору кожного з елементів екіпіровки – гарантія того, що він буде правильним. На що необхідно звертати увагу в першу чергу?


Вид спорту. Для кожного виду активності може знадобитися певна спортивна одяг або взуття.

Це спеціальні моделі кросівок (бігові, для важкої атлетики, для баскетболу), а також форма того чи іншого фасону.

  • Функції екіпіровки. Наприклад, для аматорських тренувань оптимальним рішенням стане стандартний, універсальний комплект.
  • Якість матеріалу. Перевагу слід віддавати високотехнологічної синтетиці, у складі якої є лайкра, еластан. Основні вимоги до тканини, з якої виконана спортивний одяг – це здатність пропускати повітря, відводити вологу, швидко висихати.
  • Якість виконання. Як правило, воно залежить від того, наскільки відомою і зарекомендувала себе марка виробника одягу для спорту.
  • Фасон. Він повинен бути не стесняющим рухів, вільним. Є рішення і для корекції форм.

Уявлення про зручність тієї чи іншої моделі спортивної екіпіровки легко скласти на основі таких характеристик і особливостей, як:

  • Декор. Спортивний одяг повинна бути виконана в лаконічному крої. Зайві деталі неприпустимі: велика кількість шнурків, заклепок, застібок, гудзиків може перешкодити зосередитися на виконанні вправ і навіть стати причиною травм.
  • Комфорт. Його легко визначити, примірявши одяг або вивчивши інформацію про її розмір. Фахівці радять вибирати футболки, штани і інші моделі екіпіровки трохи більше звичайного розміру.

Одним із важливих правил вибору одягу для спорту є комбінування декількох моделей один з одним. Слід дотримуватися принципу трьох шарів:

  • Перший шар забезпечує сухість тіла, ефективне відведення зайвої вологи. Така спортивний одяг найчастіше представлена термобілизною.
  • Середній шар відповідає за теплообмін.
  • Зовнішній шар гарантує захист від зовнішніх явищ: вітру, снігу, дощу.


Виберіть підкатегорію