Жіночий спортивний одяг Івано-Франківськ

Жіночий спортивний одяг Івано-Франківськ

Спортивний одяг для фітнесу для жінок: особливості вибору

Купівля спортивного одягу для фітнесу – не менш відповідальне заняття, ніж вибір виду спорту для занять. Асортимент виробів дозволяє вибрати оптимальний для кожного випадку варіант. Щоб не помилитися, потрібно знати, які критерії є базовими в цьому питанні, адже одяг для фітнесу в значній мірі впливає на якість тренувань.

Критерії вибору спортивного одягу для жінок

При виборі спортивного одягу для жінок враховуються дві основні складові: зручність і краса. У якісної привабливою одязі дівчата відчувають себе впевненіше, що важливо.

Щоб купити підходящу одяг для спорту зверніть увагу на такі показники:

  • Матеріал. Для категорії одягу Sport кращим варіантом є поєднання бавовни з синтетичними добавками: віскоза, лайкра, поліестер. Активність під час тренування провокує інтенсивне потовиділення, тому тканина повинна дозволяти шкірі дихати і добре вбирати вологу. При цьому матеріал має бути зносостійким у зв'язку з частими стирками, не мнущимся і швидко сохнущим.
  • Розмір. Форма в ідеалі обтягує тіло, але не перетискає м'язи і не сковує руху. Розмір повинен чітко відповідати параметрам тіла жінки.
  • Вид спорту. Вибір одягу для силових тренувань і фітнесу, бігу і плавання відрізняється. Цей факт потрібно враховувати при здійсненні покупки.
  • Колір. Колір залежить від смакових уподобань дівчини. Одяг для спорту швидко брудниться, тому світлі тони більш уразливі. У спеку невдалим вибором стане чорна форма.
  • Фасон і зручність. Жінка повинна завжди виглядати привабливо, тому навіть для тренувань вибирайте одяг, який підкреслить ваші достоїнства. Ще важливіше комфорт, зручність і свобода рухів.

В магазині Спортландія представлений широкий асортимент сучасного жіночого одягу для спорту при оптимальному співвідношенні ціна-якість. Звичайні речі не підходять для тренувань, тому подбайте про придбання всього необхідного для занять.


У цій категорії немає товарів.