Про нас

Магазин Спортландія вітає Вас!
           Ми відкрились 4 грудня 2004 року . Це був перший з магазинів мережі «Спортландія» в Україні.

           У нас представлені одяг, взуття, спортінвентар та обладнання таких всесвітньо відомих виробників: Columbia, Merrell, CAT, Kettler, Roces, Hannah, Deuter, Petzl, Northland а також і більш "бюджетних" : Outventure, Demix, Nordway, Torneo, Denton і ін. В магазині Спортландія можна знайти практично все для занять вашим улюбленим видом спорту. Втім, слово "знайти" буде не дуже доречним. Шукати не потрібно!

          Ретельно продумане планування торгового залу та розміщення товарів допоможуть легко і швидко знайти потрібну річ, визначитись з кольором, приміряти одяг  чи  взуття, яке сподобалось. Спеціалісти магазину розуміють, що шопінг для багатьох людей перетворюється в захоплюючу розвагу. Саме тому важливою підставою організації торгового залу стала зручність : вибору, примірки і можливість особисто випробувати спортивний інвентар. Тут все обладнано таким чином, що навіть новачок без ускладнень зможе вибрати перші в своєму житті кросівки або , навіть , велотренажер…

          Спортландія - вдалий початок в будь-якому виді спорту!!!А команда кваліфікованих продавців-консультантів  з задоволенням допоможе вам. Чекаємо вас за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 30.
          Завжди Вам раді!!!